Autor: Dopoznania.pl
25 marca, 2020Newsy

JA_SIELSKA – kup mieszkanie bez wychodzenia z domu

W związku z niełatwym czasem pandemii, deweloper Pekabex wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i oferuje nowe rozwiązania. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania na Podolanach, skorzystać mogą z kontaktu mailowego, telefonicznego, a także wideo-rozmowy na Skype. Poznaj bliżej osiedle JA_SIELSKA i wybierz lokum odpowiadające Twoim potrzebom.

Na placu budowy przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu praca wre! Pomimo niesprzyjających okoliczności, 19 marca zawieszono Wiechę. Budynki B1 i B2 stanęły z 3-misięcznym wyprzedzeniem i zgodnie z planem zostaną oddane do użytku pod koniec 2020 roku. W ramach realizowanego aktualnie II etapu inwestycji nadal dostępne są mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach.

Na klientów, którzy stawiają na dużą przestrzeń czekają dwa ostatnie mieszkania 4-pokojowe. Lokal B2.M5 liczy 76,92 m2 i dodatkowo kusi przydomowym ogródkiem o wielkości 126,02 m2. Drugie, idealne dla rodziny z dziećmi mieszkanie A4.M22 usytuowane jest na 4 piętrze i oferuje 83,19 m2 wygodnej przestrzeni. Nabywcy zyskają także balkon oraz przestronny taras o metrażu 30,20 m2.

W aktualnej ofercie sprzedaży inwestycji JA_SIELSKA znaleźć można także lokale 3-pokojowe mieszczące się w przedziale od 51,73 do 71,81 m2. W zależności od kondygnacji, każda nieruchomość dysponuje balkonem lub ogródkiem. W puli dostępnych mieszkań na Podolanach zostały również ostatnie lokale w układach 2-pokojowych. Ich metraż waha się od 37,34 do 39,96 m2.

II etap JA_SIELSKIEJ, poza wygodnymi mieszkaniami do dewelopera, obejmuje podziemną halę garażową, plac zabaw oraz części rekreacyjne.