Autor: Dopoznania.pl
24 czerwca, 2020Newsy

JA_SIELSKA – praca wre, odbiór kluczy już we wrześniu

JA_SIELSKA to nowa inwestycja mieszkaniowa powstająca na Podolanach w Poznaniu. Projekt ten należy polecić klientom, którym zależy na stosunkowo szybkiej przeprowadzce – zgodnie z planem klucze do własnego „M” będzie można odebrać już we wrześniu bieżącego roku. Praca na budowie przy ulicy Jasielskiej wre, a pula wolnych mieszkań zmniejsza się. Sprawdź szczegóły oferty i wybierz lokum dopasowane do Twoich potrzeb.

Za realizację osiedla przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu odpowiada deweloper Pekabex, który po dużym sukcesie pierwszego etapu przedsięwzięcia wrócił do klientów z nową pulą mieszkań. W ramach realizowanego obecnie II etapu inwestycji JA_SIELSKA oddane zostaną 4 budynki wielorodzinne, mieszczące łącznie 110 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Deweloper zadbał także podziemną halę garażową, części rekreacyjne oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Budowa zmierza ku końcowi i zgodnie z planem lokale przekazane zostaną już we wrześniu. Osoby zainteresowane zakupem nowego mieszkania na Podolanach powinny się pospieszyć, gdyż aktualna oferta sprzedaży obejmuje ostatnie 16 lokali. Na miłośników relaksu na świeżym powietrzu czekają mieszkania parterowe (67,17-76,92 m2), do których przynależą prywatne ogródki liczące od 84,01 m2 do 159,80 m2. Wśród dostępnych wariantów znaleźć można także 3-pokojowe „M” z balkonami. Klienci mogą zdecydować się także na ostatnie lokum z balkonem i tarasem – liczy ono 107,53 m2 i zlokalizowane jest na najwyższej kondygnacji.

Skontaktuj się z deweloperem Pekabex i już wkrótce ciesz się swoim własnym mieszkaniem na Podolanach w Poznaniu.