Autor: Dopoznania.pl
1 października, 2021Newsy

JA_SIELSKA – sprzedaż nowego etapu już wkrótce

JA_SIELSKA to kilkuetapowa inwestycja mieszkaniowa, realizowana przez dewelopera Pekabex. Osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, którzy poszukują komfortowego miejsca do życia na Podolanach. Wszystkie lokale, oferowane w ramach dwóch pierwszych etapów, znalazły już swoich nabywców. Dla osób zainteresowanych nieruchomościami przy ul. Jasielskiej mamy dobrą wiadomość – już wkrótce uruchomiona zostanie sprzedaż III etapu projektu.  

JA_SIELSKA to miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią kameralny klimat i jednocześnie chcąc cieszyć się łatwym dostępem do centrum i niezbędnych na co dzień udogodnień. W ramach nowego osiedla na Podolanach, deweloper oddał komfortowe mieszkania dopasowane do zróżnicowanych potrzeb kupujących. Zrealizowane lokale zyskały atrakcyjne powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów lub tarasów. Ponadto firma Pekabex zadbała o: komórki lokatorskie, plac zabaw, części zielone, windy oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.

Nowa inwestycja przy ul. Jasielskiej w Poznaniu powstaje przy wykorzystaniu technologii modułowej. Bazuje ona na tym, że duże elementy konstrukcyjne produkowane są w fabrykach w pełni kontrolowanych warunkach, co zapewnia zupełną niezależność od warunków atmosferycznych. W praktyce przekłada się to oszczędność pieniędzy oraz stosunkowo krótki czas realizacji inwestycji.

Inwestycja JA_SIELSKA usytuowana jest na terenie Podolan – przyjaznej i dobrze zorganizowanej dzielnicy Poznania. Na wyciągnięcie ręki są tu wszystkie niezbędne punkty, takie jak: sklepy, usługi, przystanki komunikacji miejskiej czy placówki edukacyjne. Jednak Podolany posiadają także drugie, zielone oblicze. Miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość Jeziora Rusałka, Jeziora Strzeszyńskiego oraz licznych ścieżek rowerowych i spacerowych.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Pekabex, zapytaj o szczegóły III etapu i wybierz nowe cztery kąty dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb.