Autor: Iza
17 kwietnia, 2019Newsy

Jakie mieszkania pozostały w aktualnej ofercie?

Liczba nieruchomości, dostępnych w ramach sprzedaży inwestycji Osiedle Poznańskie, zmniejsza się z każdym dniem. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby stać się właścicielem wygodnego, nowego mieszkania w Czapurach, to już dziś sprawdź szczegóły i zarezerwuj jedną z nieruchomości dla siebie – Twoja rodzina będzie tam czuć się rzeczywiście komfortowo.

Deweloper Osiedle Poznańskie Sp. z o.o. Sp. k. zdecydował się na lokalizację swojego projektu w podpoznańskiej Mosinie, która może poszczycić się doskonale rozwiniętą infrastrukturą, efektownie dopełniającą kameralny charakter okolicy.

Niska zabudowa wielorodzinna, otoczona dużą ilością zieleni, tworzy przyjazną przestrzeń a zróżnicowane powierzchnie lokali powodują, iż zamieszkująca ją społeczność będzie naturalnie zróżnicowana. Ty także znajdziesz tutaj opcję, dopasowaną do swojej wizji „idealnego M”. Osiedle Poznańskie wyróżnia wysoka jakość oraz dobrze przemyślana koncepcja architektoniczna, którą będziesz doceniać każdego dnia.

Obecnie w ofercie sprzedaży inwestycji Osiedle Poznańskie, znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 21,88 m2 do 50,85 m2, w układzie od 1- do 4- pokojowym. To najpopularniejsze metraże, najchętniej wybierane przez współczesnych klientów. Ponadto, zaprojektowane zostały w taki sposób, aby z łatwością dało się je zaaranżować zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców. Planowany termin realizacji mieszkań to II kwartał 2020 roku. Już dziś zaplanuj swoje lepsze jutro!