Autor: Dopoznania.pl
26 listopada, 2020Newsy

Jakon buduje na Białołęce – poznaj nową inwestycję dewelopera

Nova Białołęka to kolejna propozycja dewelopera Jakon Sp. z o.o. Powstająca przy ul. Kartograficznej w Warszawie inwestycja, dedykowana jest wszystkim, poszukującym wytchnienia od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z codziennej wygody. Do wyboru mieszkania o zróżnicowanych układach i powierzchniach.

Realizowane na terenie Białołęki osiedle składać się będzie z 4 budynków wielorodzinnych. Na uwagę zasługuje nowoczesna architektura i niska, kameralna zabudowa inwestycji. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania w Warszawie wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców, deweloper zaplanował szeroki wachlarz powierzchni od około 32 do około 65 m2. Osobom ceniącym relaks na świeżym powietrzu, polecić należy mieszkania parterowe z prywatnymi, zielonymi ogródkami. Pozostałe „M” dysponować będą funkcjonalnymi balkonami. Firma Jakon Sp. z o.o. zadba także o szereg udogodnień, wśród których wymienić można: komórki lokatorskie, wózkarnie, miejsca postojowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Osiedle Nova Białołęka zlokalizowane jest w północnej części Warszawy. Choć dzielnicę wyróżnia spokojna atmosfera, mieszkańcy znajdą tu wszystko, co niezbędne na co dzień. W pobliżu mieszkań na Białołęce działają m.in.: sklepy, stacja paliw, restauracje, punkty usługowe, szkoła podstawowa, przedszkole, apteka, kościół, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej. W okolicy znajduje się również Białołęcki Ośrodek Kultury Głębocka. Problemu nie stanowi także dojazd do centrum miasta.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.