Autor: Dopoznania.pl
3 listopada, 2021Newsy

Kameralna inwestycja na Grunwaldzie

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Żyjesz w rytmie dużego miasta, ale jednocześnie cenisz kameralny klimat i potrzebujesz odrobiny spokoju na co dzień? Zamelduj się na Grunwaldzkiej 240! Nowa inwestycja dewelopera Ronson Development spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Poznański Grunwald to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Mieszkańcy szczególnie doceniają doskonałe skomunikowanie z centrum miasta, do którego dotrzeć można zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną. Ponadto ta część Poznania pochwalić się może świetnie zorganizowaną infrastrukturą. W okolicy ulicy Grunwaldzkiej działają m.in. sklepy, punkty usługowe, lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne czy kluby fitness. A już wkrótce krajobraz dzielnicy wzbogaci nowa inwestycja od Ronson Development.

Grunwaldzka 240 to wyjątkowy adres na mapie Poznania. W ramach projektu oddany zostanie kameralny budynek, mieszczący tylko 68 mieszkań. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości na Grunwaldzie wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że swoje miejsce znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodziny z dziećmi.

Grunwald, pomimo swojego miejskiego charakteru, posiada także drugie, zielone oblicze. Nabywcy nowych mieszkań od dewelopera Ronson Development, poza wygodnymi czterema kątami i codziennymi udogodnieniami, zyskają sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego i licznych ścieżek rowerowych. Dzięki temu Grunwaldzka 240 to adres, który pozwoli osiągnąć odpowiedni life balance.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży, wybierz nowe „M” spełniające wszystkie Twoje oczekiwania i czerp pełnymi garściami ze wszystkich uroków Grunwaldu.