Autor: Dopoznania.pl
8 kwietnia, 2019Newsy

Kameralna inwestycja w spokojnej okolicy

Jesteś już zmęczony wielkomiejskim tłokiem? Chciałbyś wypoczywać i wychowywać dzieci w przyjaznej, pełnej zieleni okolicy? Marzysz o zamieszkaniu w kameralnej inwestycji, ale nie chcesz tracić stałego kontaktu z możliwościami, jakie daje infrastruktura dużego ośrodka miejskiego? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś tak, to jeszcze dziś zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania osiedle Nowe Rokitki etap V i VI.

Projekt obejmuje dziewięć kameralnych budynków o dwuspadowym dachu, idealnie wpisującym się w charakter okolicy. Klasyczna architektura, stonowane kolory elewacji oraz starannie zagospodarowane części wspólne, tworzą przyjazną przestrzeń, do której chce się wracać. Obecnie w sprzedaży dostępne są jeszcze mieszkania o powierzchni od 40,31 m2 do 86,27 m2.

Inwestycja znajduje się w malowniczej miejscowości Rokitki, oddalonej o 2 km od Tczewa. W jej najbliższym sąsiedztwie znajdują się niezbędne udogodnienia infrastrukturalne oraz przystanek autobusowy, pozwalający na sprawny dojazd do centrum Tczewa w zaledwie kwadrans. Łatwość poruszania się po całym regionie, zapewniają pobliskie drogi krajowe.

Zaproponowane przez Dekpol Deweloper nieruchomości, powstały z myślą o maksymalnym komforcie dla ich przyszłych mieszkańców. Posiadają funkcjonalny układ wnętrz oraz dostęp do dodatkowej powierzchni, w postaci ogródków (na parterze) oraz balkonów (na wyższych kondygnacjach).