20 września, 2016Strona główna

Kameralna inwestycja w zielonej części Warszawy

Stolica ma do zaoferowania nie tylko hałaśliwe i zatłoczne centrum, ale także doskonale skomunikowane i pełne zieleni tereny, znajdujące się w innych dzielnicach miasta.

Stolica ma do zaoferowania nie tylko hałaśliwe i zatłoczne centrum, ale także doskonale skomunikowane i pełne zieleni tereny, znajdujące się w innych dzielnicach miasta. Trafnym przykładem inwestycji o takiej lokalizacji jest osiedle Na Skraju Lasu. Jak sama nazwa wskazuje, oferuje ono bliskość obszarów zielonych i stanowi enklawę spokoju, dla wszystkich zmęczonych pracą i nauką w pełnym zgiełku Śródmieściu.

BJM Development wybrał dla swego projektu tereny w zielonej części Wawra (sprawdź inne inwestycje dewelopera). W budynku o czterech kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej (z halą garażową, komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi) znajdą się zaledwie 52 mieszkania. Dzięki temu zachowany zostanie kameralny charakter projektu.

Klienci mogą wybierać pośród mieszkań 1-, 2-, 3- i 4- pokojowych o powierzchni od 28,4m2 do 100,9m2. Oferują one funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Każdy z lokali dysponuje powierzchnią dodatkową w postaci balkonu bądź tarasu, a niektóre posiadają obydwa te rozwiązania. Do mieszkań parterowych przynależą zielone tarasy.

Planowany termin ukończenia inwestycji to czerwiec 2017 roku. Już teraz możesz rezerwować lokale, wchodzące w skład osiedla Na Skraju Lasu. Wybieraj pośród szerokiego wachlarza dostępnych nieruchomości i ciesz się swobodą życia w spokojnej okolicy, która umożliwia łatwy dostęp do centrum. To miejsce czeka być może właśnie na Ciebie – sprawdź sam!

Zobacz inne inwestycje na Wawrze.