Autor: Iza
21 czerwca, 2019Newsy

Kameralne osiedle i spokojna okolica!

Masz dość zgiełku, hałasu i tłoku, jakie generuje centrum? Chciałbyś wracać wieczorem do przytulnego mieszkania, położonego na spokojnym i dającym poczucie bezpieczeństwa osiedlu? Marzenia są bliższe realizacji bardziej, niż się spodziewasz!

Nowe mieszkania na Wawrze, dostępne w ramach Osiedla Klimontowska BIS realizują wszystkie, wspomniane warunki a dodatkowo wyróżniają się wysoką jakością i funkcjonalnym układem. Dlatego też, oferta od BJM DEVELOPMENT S.C. cieszy się tak dużym zainteresowaniem klientów. To zaledwie trzy budynki, o czterech kondygnacjach naziemnych, które dzięki ponadczasowej architekturze i stonowanej kolorystyce elewacji, znakomicie wpisują się w charakter okolicy. Podziemna hala garażowa oraz windy to dodatkowe atuty, warte uwagi. Ponadto warto nadmienić, iż do mieszkań znajdujących się na parterze przynależą zielone tarasy, zaś te, położone na wyższych kondygnacjach, dysponują balkonami. Teren inwestycji zostanie ogrodzony i objęty systemem monitoringu, co zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu dla mieszkańców.

Osiedle Klimontowska BIS to kontynuacja niezwykle udanej, wcześniejszej inwestycji dewelopera, która znajduje się w sąsiedztwie. Okolica zapewnia bezpośredni dostęp do licznych udogodnień, niezbędnych na co dzień. Jednocześnie dojazd do ścisłego centrum przebiega w wygodny i sprawny sposób. Możesz więc mieszkać w zacisznej i pełnej zieleni okolicy, bez konieczności rezygnacji z wygody prowadzenia typowo miejskiego stylu życia.