Autor: Dopoznania.pl
16 listopada, 2020Zakup inwestycyjny

Kameralne osiedle na poznańskich Jeżycach

Realizowana w sąsiedztwie ulicy Kościelnej, inwestycja mieszkaniowa Nasze Jeżyce, to miejsce zaprojektowane z myślą o osobach, poszukujących połączenia wielkomiejskiego stylu z odpowiednią dozą spokoju. Zakończenie budowy poszczególnych etapów osiedla zaplanowano na I i II kwartał 2021 roku. Sprawdź aktualną ofertę dewelopera Echo Investment i wybierz swoje nowe mieszkanie na Jeżycach.

Inwestycja Nasze Jeżyce jest najlepszym dowodem na to, że miejska wygoda i kameralny klimat mogą iść w parze. Zaplanowane w ramach projektu budynki staną na ogrodzonej działce z zieloną przestrzenią wspólną, co zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie prywatności i swobody. Miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość znanych i lubianych przez poznaniaków terenów rekreacyjnych. W zaledwie 10 minut dotrzeć można do Parku Sołackiego, Ogrodu Botanicznego i nad Rusałkę.

Z drugiej zaś strony, Jeżyce to bardzo praktyczna lokalizacja, zapewniająca łatwy dostęp do wszystkiego, co niezbędna na co dzień. W sąsiedztwie oferowanych przez Echo Investment mieszkań znaleźć można sklepy spożywcze i branżowe, punkty usługowe, piekarnie czy cukiernie. Bogate zaplecze handlowe uzupełnia kultowy już Rynek Jeżycki. Wizytówką dzielnicy są także klimatyczne kawiarnie i knajpki, które czynią z Jeżyc modną część Poznania, przyciągającą smakoszy z różnych zakątów miasta. Ze względu na duży wybór placówek edukacyjnych, zakup nieruchomości na Jeżycach, polecić należy również ceniącym komfort rodzinom z dziećmi. Całość uzupełnia bliskość centrum oraz dogodny dostęp do rozwiniętej komunikacji zbiorowej.  

W ramach inwestycji Nasze Jeżyce powstaną łącznie 304 mieszkania w układach 2-, 3-, i 4-pokojowych. Z myślą o indywidualnych potrzebach kupujących, deweloper zaplanował szeroki wachlarz powierzchni, mieszczących się w przedziale od 37 do 90 m2. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje oczekiwania.