Autor: Dopoznania.pl
4 września, 2019Newsy

Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej w Kleszczewie pod Poznaniem

Dom Inwestycje Osiedle Pod LipamiPlanujesz zakup nowego domu pod Poznaniem? Cenisz spokój i wygodę? Postaw na  Osiedle Pod Lipami, które pozwala przenieść się do kameralnej i dającej bezpieczeństwo przestrzeni, w której wypoczynek nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Deweloper DOM INWESTYCJE Sp. z o.o. realizuje swój projekt w podpoznańskim Kleszczewie, które jest chętnie wybierane przez zwolenników podmiejskiego komfortu. Zapewnia bowiem dogodny dojazd do centrum, przy zachowaniu zacisznego sąsiedztwa. Spokojna okolica sprawia, że te nowe domy pod Poznaniem, cieszą się zainteresowaniem osób, pożądających odpowiednich warunków do wychowywania dzieci w poczuciu Dom Inwestycje Osiedle pod Lipamibezpieczeństwa i swobody. Nieruchomości posiadają powierzchnię 99 m2, co pozwala na wygodne zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej dla wszystkich członków rodziny. Dodatkowa przestrzeń strychu, poszerza możliwości aranżacyjne.

Działki wielkości ok. 300 m2, umożliwiają cieszenie się zacisznym charakterem okolicy. Kleszczewo może poszczycić się atrakcyjnymi terenami zielonymi oraz łatwym dostępem do niezbędnej infrastruktury. Takie połączenie powoduje, że życie na przedmieściach, nabiera zupełnie nowego charakteru. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty Osiedla Pod Lipami i przekonaj, jak mocno wpisuje się także w Twoją wizję rodzinnego życia.

Zamieszkaj w pobliżu zabytkowego parku, w zielonym otoczeniu, nie rezygnując z kontaktu z wielkomiejską infrastrukturą.