Autor: Iza
20 marca, 2019Newsy

Kameralne osiedle w zacisznej dzielnicy

Poznańskie Szczepankowo zapewnia możliwość życia w zacisznej i pełnej zieleni okolicy, bez konieczności rezygnacji z dostępu do wielkomiejskich udogodnień. Kameralna zabudowa osiedla Poznań Bobrownicka, oparta na domach typu dwulokalowy bliźniak, tworzy spokojną i dającą wytchnienie atmosferę i sprawia, że z chęcią będziesz wracać „do siebie” po ciężkim dniu.

Deweloper Akropol Inwestycje Sp. z o.o. proponuje dwa typy domów. Pierwszy z nich posiada powierzchnię 84 m2, w układzie 4- pokojowym. Na parterze wydzielony został przestronny salon, osobna kuchnia i WC. Piętro zostało podzielone na trzy pokoje i łazienkę.

Drugi typ domu, o powierzchni 100 m2, zapewnia układ 5- pokojowy, z obszernym salonem, kuchnią, WC i pomieszczeniem gospodarczym na parterze oraz czterema pokojami i łazienką na piętrze. Do każdego domu przynależy prywatny ogródek – jego powierzchnia jest uzależniona od położenia nieruchomości i wynosi od 71,95 m2 do 751,62 m2.

Budynki charakteryzują się wysoką jakością, elegancką architekturą oraz mnogością nowoczesnych udogodnień technologicznych. W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się tereny zielone, zachęcające do aktywnej rekreacji oraz liczne udogodnienia infrastrukturalne, zapewniające możliwość prowadzenia komfortowego, miejskiego stylu życia. To co wydawało się czynnikami nie do pogodzenia, tutaj dostępne jest na wyciągnięcie ręki.

Zaproś swoją rodzinę do wygodnej i eleganckiej przestrzeni, która na nowo zdefiniuje komfort Waszego życia.