Autor: Dopoznania.pl
30 listopada, 2022Newsy

Kleszczewo Park – dlaczego warto?

Pragniesz mieszkać w lokalizacji, która urzekać będzie nie tylko dziś, ale i przez kolejne lata? Projektem, który realizowany jest w sąsiedztwie zabytkowego parku, a więc miejsca, w którym zakochasz się dziś i z którego piękna będziesz mógł czerpać przez lata, jest Kleszczewo Park. Ta inwestycja od poznańskiego deweloperaAgrobex - wyróżnia się nie tylko lokalizacją.

Kleszczewo Park realizowany jest etapami – I z nich obejmował 75 mieszkań, II – budynki z 55 oraz 44 oraz III, gdzie powstają 3 budynki po 32 lokale każdy. W każdym z tych przypadków zaplanowano przestronne ogródki dla „M” na parterze oraz balkony dla pozostałych z nich. Zgodnie z planami, zakończenie budowy ostatniego z budynków zaplanowano na marzec 2024.

Warto też dokładniej zapoznać się z harmonogramem płatności proponowanym przez dewelopera. Zgodnie z nim, przy podpisaniu umowy deweloperskiej wpłacić należy zaledwie 20% wartości mieszkania. Pozostała kwota płatna jest w transzach, zgodnie z prospektem informacyjny, oraz aktualnym postępem prac nad inwestycją. Dzięki temu wiemy, za co płacimy.

Jeśli więc szukasz nowego mieszkania w okolicy Poznania od sprawdzonego dewelopera – koniecznie sprawdźcie Kleszczewo Park. Pośród szerokiej oferty metraży oraz układów każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo ciekawy system płatności na pewno pozytywnie wpłynie na decyzje odnośnie przeprowadzki.