Autor: Dopoznania.pl
8 maja, 2020Newsy

Kleszczewo Park – postaw na wygodne mieszkanie w okolicy Poznania

Deweloper Agrobex poszerzył ofertę sprzedaży o kolejną podmiejską inwestycję. Kleszczewo Park to kameralne osiedle, powstające w sąsiedztwie parku, jedynie 15 minut od Poznania. Aktualnie trwa sprzedaż I etapu - sprawdź szczegóły i wybierz nowe mieszkanie w okolicy Poznania, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Przeprowadzka na przedmieścia to rozwiązanie, na które decyduje się wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Za taką lokalizacją przemawia bliskość terenów zielonych, rozwijająca się infrastruktura, a przede wszystkim brak miejskiego hałasu. Ważnym aspektem jest również atrakcyjna, stosunkowo niska cena.

Realizacja nowego osiedla w Kleszczewie k. Poznania została podzielona na etapy. W ramach pierwszego z nich oddany zostanie trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny, który pomieści 75 mieszkań o powierzchni od 32 do 66 m2. Klienci zainteresowani nowym mieszkanie blisko Poznania wybierać mogą pomiędzy kawalerkami oraz układami 2- i 3-pokojowymi. Lokale parterowe posiadać będą ogródki, a te na pozostałych kondygnacjach zyskają balkony. W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców, deweloper zadba także o windy, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe.

- Budowa i sprzedaż mieszkań już ruszyły. Jestem przekonana, że nasza propozycja swoją funkcjonalnością i położeniem zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. - mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Agrobex.

Dużą zaletą proponowanej podpoznańskiej inwestycji jest lokalizacja. Miejscowość Kleszczewo znajduje się około 20 km od Poznania, a dzięki rozbudowanej sieci dróg powiatowy, wojewódzkich i autostradzie, komunikacja z miastem nie stanowi problemu. Dojazd do Ronda Rataje zajmuje 15-20 minut. Co istotne, do Kleszczewa można dojechać również komunikacją podmiejską.

Kleszczewo Park to najlepszy dowód na to, że przedmieścia i wygoda idą w parze! W pobliżu oferowanego przez Agrobex osiedla, znaleźć można m.in. szkoły, przedszkola oraz dobre zaplecze handlowo-usługowe. Z drugiej zaś strony inwestycja znajduje się tuż obok zabytkowego parku oraz terenów zielonych z trasami rowerowymi i licznymi ścieżkami. To gwarancja aktywnego wypoczynku i możliwości regeneracji sił w otoczeniu natury.

Deweloper planuje zakończenie pierwszego etapu w III kwartale 2021roku. Ceny rozpoczynają się od 4250 zł/m2, a najtańsze mieszkanie kosztuje 151.000 zł.