Autor: Dopoznania.pl
26 marca, 2021Newsy

Kminkowa V – ostatnie wolne mieszkania

Planujesz zakup mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i szybkiej przeprowadzce? Zamieszkaj przy ulicy Kminkowej! W ramach V, gotowego już etapu inwestycji dostępne są ostatnie lokale.

Zlokalizowana na terenie wrocławskiego Psiego Pola inwestycja Kminkowa V to doskonały wybór dla wszystkich stawiających na połączenie spokoju i wygody. Oferowane przez PBO DACH BUD osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem klientów rynku pierwotnego nieruchomości, czego najlepszy dowodem jest sprzedaż kolejnych to etapów.

Większość mieszkań z V etapu przedsięwzięcia znalazła już swoich właścicieli. Na poszukujących nowego mieszkania od dewelopera na Psim Polu, czekają ostatnie mieszkania 3-pokojowe. Układ ten w szczególności polecić można rodzinom z dziećmi, którym zależy na swobodzie i komforcie. Deweloper zadbał o wielostanowiskowe garaże podziemne, za które dodatkowo nie trzeba płacić – w cenie każdego mieszkania znajduje się jedno miejsce postojowe. Bez jakichkolwiek opłat można także korzystać z parkingów zewnętrznych.

Dużą zaletą oferty PBO DACH BUD jest także lokalizacja. Inwestycja powstaje na terenie dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej. Miejsce to gwarantuje rozwiniętą infrastrukturę, dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość natury.