Autor: Dopoznania.pl
23 czerwca, 2020Newsy

Kminkowa VI już w sprzedaży – zamieszkaj na Lipie Piotrowskiej

Do sprzedaży trafił kolejny etap inwestycji mieszkaniowej dewelopera PBO DACH BUD Sp. z o.o. W ramach projektu Kminkowa VI oddanych zostanie 299 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Sprawdź szczegóły i wybierz lokum dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Osiedle przy ulicy Kminkowej rośnie w oczach. Inwestor włączył do sprzedaży kolejne 3 budynki mieszkalno-usługowe oznaczone jako I, J, K. W ofercie inwestycji Kminkowa VI każdy znajdzie coś dla siebie. Single oraz nabywcy poszukujący czegoś „na start” z pewnością zainteresują się lokalami 2-pokojowymi o powierzchni od 38 do 56 m2. Rodzinom z dziećmi polecić należy mieszkania 3-pokojowe liczące od 59 do 72 m2 – do wyboru z aneksem lub osobną kuchnią, niektóre posiadać będą dwie łazienki. Największe, 4-pokojowe „M” z aneksem kuchennym mieszczą się w przedziale od 66 do 74 m2. Warto wspomnień również o atrakcyjnych powierzchniach dodatkowych – wszystkie lokale posiadać będą balkony (niektóre nawet dwa), a mieszkania parterowe zyskają zielony taras liczący nawet do kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

Dlaczego warto wybrać jedno z mieszkań w inwestycji Kminkowa VI? Poza funkcjonalnym, zaprojektowanym z najwyższą starannością wnętrzem, przyszli właściciele zyskają miejsce postojowe w garażu w cenie. Ponadto deweloper pomyślał o miejscach postojowych na zewnątrz. A to jeszcze nie koniec korzyści.

Mówiąc o zaletach Kminkowej VI nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja powstaje na terenie dzielnicy Psie Pole, w obrębie Lipy Piotrowskiej. Miejsce to gwarantuje rozwiniętą infrastrukturę, dobry dostęp do komunikacji miejskiej oraz bliskość natury.

Jeżeli poszukujesz adresu, który łączy w sobie wiele zalet, Kminkowa VI okaże się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz nowe mieszkanie na Lipie Piotrowskiej