8 maja, 2018Newsy

Kolejny etap tuż, tuż…

Aktualnie rynek pierwotny nieruchomości rozwija się wprost proporcjonalnie do zapotrzebowania. Tyczy się to zarówno zabudowy mieszkaniowej jak i projektów komercyjnych przeznaczonych  dla przedsiębiorstw. Nie dziwi więc fakt, iż deweloperzy planują wieloetapowe inwestycje, które będą przynosić zyski przez kilka lat.

Aktualnie rynek pierwotny nieruchomości rozwija się wprost proporcjonalnie do zapotrzebowania. Tyczy się to zarówno zabudowy mieszkaniowej, jak i projektów komercyjnych przeznaczonych dla przedsiębiorstw. Nie dziwi więc fakt, iż deweloperzy planują wieloetapowe inwestycje, które będą przynosić zyski przez kilka lat.

Do założeń takich należy m.in. Stara Cegielnia- propozycja powstała w pracowni architektów Ewy, i Stanisława Sipińskich. Ten nowoczesny obiekt ma nie tylko charakterystyczny industrialny wygląd, ale wyróżnia się pod względem funkcjonalności. W czterokondygnacyjnych budynkach wyposażonych w windy znaleźć można mieszkania od 2- do 5-pokojowych, z oddzielną kuchnią lub aneksem. Przestrzeń lokalu została rozplanowana tak, by pomieszczenia były przestronne i widne. Zalety Starej Cegielni można by długo wymieniać, skupiając się na każdym pozytywnym detalu. Jednak żeby w pełni docenić to rozwiązanie warto zgłębić pełen jego opis, a w szczególności uważnie przyjrzeć się wizualizacją.

Tym, którzy sąszczególnie zainteresowani projektem, warto wspomnieć, iż już niedługo zakończony zostanie pierwszy etap budowy rozpoczęty w 2016 roku. W trzeci kwartale tego roku gotowych będzie 104 mieszkań. Okres ten obfitować będzie w postępy prac budowlanych, gdyż w okolicach drugiego kwartały ruszy trzeci etap, w którym powstanie kolejnych 76 lokali. Każdy, kogo zauroczyła ta koncepcja, ma jeszcze szansę by stać się jej częścią.

Zobacz inne inwestycje na Grunwaldzie.