Autor: Iza
25 lutego, 2019Newsy

Kolorowa inwestycja na Maślicach

Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k. stawia na różnorodność, która trafi do szerokiego grona potencjalnych klientów. Bogata pula mieszkań o różnej powierzchni oraz układzie sprawi, że struktura mieszkańców będzie zróżnicowana a to nadaje rzeczywistego kolorytu społeczności i powoduje, iż tworzy ona naturalnie niejednolity organizm.

Osiedle Osada Kolorowa to nowocześnie, starannie zaprojektowane budynki, które pomimo swojego wielorodzinnego charakteru, tworzą kameralną atmosferę, pozwalającą poczuć się komfortowo. Odnajdą się tutaj zarówno single, pary jak i rodziny, osoby poszukujące pierwszego lokum, Ci, którzy marzą o spokojnej jesieni życia jak i wielbiciele aktywnej codzienności, pełnej udogodnień. W sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 23,90 m2 do 123,60 m2, więc z łatwością wybierzesz ten, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Maślice to atrakcyjna dzielnica, która zapewnia łatwy dostęp do potrzebnych na co dzień udogodnień a jednocześnie nie naraża mieszkańców na nadmierną ekspozycję, na tłok i hałas, charakterystyczny dla centrum. Park Rędziński, Las Pilczycki czy Las Rędziński, gwarantują atrakcyjne tereny rekreacyjne, pełne ścieżek rowerowych oraz spacerowych. Łatwy dojazd do centrum (zarówno komunikacją miejską jak i samochodem) oraz sprawne poruszanie się po całym regonie (bliskość AOW) to kolejne atuty, które z pewnością, nie pozostawią Cię obojętnym. Sprawdź szczegóły jeszcze dzisiaj!