Autor: Iza
15 marca, 2019Newsy

Komfortowe domy

Inwestycja Przy Subtelnej, powstała w oparciu o wysoce dopracowany, pod względem estetycznym i funkcjonalnym projekt. Oferuje on rozwiązania, pozwalające na maksymalnie pełne dopasowanie budynków do różnorodnych potrzeb rodzin. W efekcie projekt Platon dostarcza estetycznej powierzchni, którą można z łatwością aranżować, tworząc przestrzeń, o której od zawsze marzyłeś dla swoich najbliższych.

Deweloper CMD Królak proponuje dwa typy budynków. Pierwszy z nich posiada 147,20 m2 powierzchni użytkowej oraz działkę wielkości ok. 416 m2. Jest to nieruchomość dwukondygnacyjna. Na parterze znajduje się garaż, obszerny salon, kuchnia, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Piętro podzielone zostało na trzy pokoje i łazienkę.

Klienci o jeszcze większych wymaganiach, mogą sięgnąć po drugi typ domu, który oferuje 161,08 m2 powierzchni i działkę wielkości ok. 426 m2. Jego układ także jest dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się garaż, łazienka oraz ponadprzeciętnie obszerny salon z aneksem kuchennym, pozwalający na swobodną celebrację życia rodzinnego. Piętro podzielono na łazienkę, dwa pokoje oraz sypialnię małżeńską z prywatną łazienką.

Planowany termin ukończenia budynków to luty 2020 roku. Już teraz więc, możesz zaprojektować swoją wygodną przyszłość, ciesząc się przestrzenią, która nie będzie ograniczać Twojej rodziny. Wyraźny podział na strefę dzienną na parterze oraz sypialną na piętrze, umożliwia zachowanie dużego poczucia prywatności a obszerne działki, pozwalają zaaranżować dodatkową przestrzeń rekreacyjną. Sprawdź szczegóły już dziś!