Autor: Iza
20 marca, 2019Newsy

Komfortowe domy szeregowe w Łomiankach

W sąsiedztwie otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego, przy głównej arterii komunikacyjnej Łomianek, powstaje wyjątkowe osiedle, które może spełnić Twoje marzenia o idealny miejscu do życia. Spokojna okolica, spotyka się tutaj z doskonale rozwiniętą infrastrukturą, którą skutecznie poszerza sąsiedztwo stolicy.

Deweloper WWW Construction Sp. z o.o. postawił na projekt, złożony z 22 domów w zabudowie szeregowej, które przyciągają wzrok nowoczesną bryłą a dzięki zastosowaniu przemyślanych rozwiązań przestrzennych, przekonają nawet najbardziej wybrednych klientów. Atrakcyjna architektura idealnie wpisuje się w otaczającą ją przestrzeń, m.in. dzięki zastosowaniu dwuspadowej konstrukcji dachu i ciepłej, stonowanej kolorystyki elewacji.

Każdy segment na osiedlu Warszawska 118, Łomianki oferuje 79 m2 powierzchni użytkowej, podzielonej na dwie kondygnacje. Dodatkowo, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 20 m2 poddasza, zapewniającego dodatkową swobodę aranżacyjną. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i WC, na piętrze dwie sypialnie i łazienka. Kolejną sypialnie swobodnie można zorganizować na poddaszu. Dodatkowo, do nieruchomości przynależą prywatne ogródki oraz po dwa miejsca postojowe.

Najbliższa okolica obfituje w niezbędną na co dzień infrastrukturę a jednocześnie charakteryzuje się niską, kameralną zabudową, dającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Nieprzeciętne walory przyrodnicze okolicy, zachęcają do tego, by aktywnie wypoczywać, w bezpośrednim kontakcie z kojącą zmysły naturą.