Autor: Dopoznania.pl
31 stycznia, 2023Newsy

Kompaktowo czy przestronnie – w Modenie zawsze wygodnie!

Mieszkanie kompaktowe czy większa przestrzeń, która pozwoli Ci na chwilę oddechu po całodziennym pędzie w centrum miasta? Niezależne od tego, która opcja Cię interesuje – sprawdź ofertę osiedla Modena – tu każdy znajdzie coś dla siebie. Ten najnowszy projekt dewelopera Cordia to propozycja położona blisko centrum, dokładnie na jeżyckich terenach dawnych zakładów odzieżowych. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu nawet najbardziej wymagający nabywcy.

Kompaktowe mieszkania, czyli małe, ale w pełni praktyczne i funkcjonalne przestrzenie to doskonała opcja przede wszystkim dla singli. Kawalerka z loggią czy ogródkiem to idealne rozwiązanie – przestrzeń do codziennych czynności została zaplanowana tak, aby lokatorzy mogli maksymalnie wykorzystać każdy kąt. A powierzchnia dodatkowa? Cóż, kto nie chciałby móc wypić kawy na ogródku ulokowanym na pięknych Jeżycach? Nie zapomnijmy również o niskich kosztach wykończenia kawalerki – to zaleta finansowa tej propozycji.

Wiemy jednak, że w Poznaniu nie tylko single żyją – wie o tym również deweloper. Dlatego też w Modenie nie zabraknie przestrzennych apartamentów, gdzie można odetchnąć pełną piersią. Przykładem takiego mieszkania jest A.171, z sypialnią połączoną z garderobą i salonem kąpielowym, który pozwoli na aranżacje małego SPA. Na taki luksus nie wszędzie można sobie pozwolić!

Sama inwestycja Modena – zlokalizowana na popularnych Jeżycach – to synonim luksusu i komfortu. Moda na Jeżyce trwa i nie zanosi się, aby w najbliższym czasie jakakolwiek inna dzielnica Poznania wyprzedziła ten, wypełniony najpopularniejszymi restauracjami, kawiarniami, cukierniami czy knajpkami, obszar.