Autor: Dopoznania.pl
16 października, 2019Zakup inwestycyjny

Końcówka sprzedaży w Śródmieściu Odnowa - kto pierwszy, ten lepszy!

ATC Development Śródmieście OdNowaNowe mieszkanie w centrum Wrocławia to synonim pełnego komfortu. Takim prestiżowym i pożądanym przez kupujących miejscem jest inwestycja Śródmieście Odnowa, zlokalizowana na Krzykach przy ul. Prądzyńskiego. Propozycja Spółki ATC Development cieszy się ogromną popularnością i potwierdza to fakt, że z puli około pół tysiąca wolnych lokali, w sprzedaży zostały jednie 2 oferty.  

ATC Development Śródmieście OdNowaOba mieszkania znajdują się na parterze. Są to kawalerki o powierzchniach odpowiednio 27,59 m2 i 28,68 m2. Mimo niewielkiego metrażu, została wydzielona zamknięta kuchnia, a w przedpokoju znalazło się miejsce do przechowywania. Nowe, 1-pokojowe mieszkanie to świetna opcja dla studenta rozpoczynającego życie w wielkim mieście lub singla. Jest to też doskonała okazja do zainwestowania kapitału i czerpania zysków z wynajmu. Sąsiedztwo wrocławskiego Rynku, bliskość zielonych terenów oraz towarzystwo zaplecza rozrywkowo-kulturowo-biznesowego sprawia, że inwestycja Śródmieście Odnowa zawsze będzie na topie.

Jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie na Krzykach, ale potrzebujesz dodatkowego czasu na np. sprawdzenie zdolności kredytowej, deweloper udostępnia możliwość dokonania niezobowiązującej i bezpłatnej rezerwacji wybranego lokalu na okres 3 dni. Szczegóły dostępne w Biurze Sprzedaży.