Autor: Dopoznania.pl
13 sierpnia, 2019Newsy

Kruszewnia-Swarzędz – mieszkania z darmowymi skrytkami lokatorskimi

Osiedlu Kruszewnia kusi konkurencyjną ofertą. Nabywcy nowych mieszkań w realizowanej na terenie gminy Swarzędz inwestycji otrzymają gratis w postaci skrytki lokatorskiej.

Deweloper Wrzesińska Grupa Inwestycyjna PLUS sp. z o.o sp.k. postarał się w kompleksowy sposób podejść do kwestii obsługi klienta, proponując rozwiązania, które znajdą uznanie nawet pośród najbardziej wymagających nabywców.

Nowoczesna architektura w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją w okolicy Poznania, to solidna podstawa. Lokale parterowe posiadają prywatne ogródki, zaś te położone na wyższych kondygnacjach – balkony. Każdy z budynków posiada skrytki lokatorskie, co znacząco ułatwia przechowywanie kłopotliwych przedmiotów – np. sprzętu sportowego. Co szczególnie istotne – korzystanie z nich, nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów. Efektownym uzupełnieniem całości jest zielony dziedziniec, który stanowi znakomitą przestrzeń wypoczynkową, zarówno dla najmłodszych (plac zabaw) jak i starszych mieszkańców (elementy małej architektury).

Chciałbyś zamieszkać w tej przyjaznej i kameralnej przestrzeni? Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 50,59 m2 do 76,11 m2. Oferują one układ od 2- do 4- pokojowy. Ceny wahają się od 237 267 złotych do 356 956 złotych. Planowany termin ukończenia Osiedla Kruszewnia to III kwartał 2019 roku.

Sprawdź oferty nowych mieszkań w okolicy Poznania