Autor: Klaudia
25 marca, 2019Newsy

Kup i odbierz klucze jeszcze w tym roku!

Wygodna i optymalnie zaprojektowana zabudowa szeregowa, zaproponowana przez WTJ HOME Sp. z o.o., z pewnością zyska uznanie, nawet wśród najbardziej wymagających klientów. Wynika to z faktu, iż domy łączą się garażem i kotłownią, co powoduje znaczne podniesienie poczucia prywatności dla mieszkańców.

Gwiazdowa etap II jest kontynuacją zrealizowanej już inwestycji, która pozwala dokładnie wyobrazić sobie, jak wygląda docelowa forma projektu. Domy powstają w oparciu o najlepsze jakościowo materiały i sprawdzone ekipy wykonawców, co skutkuje ich nieprzeciętnym wyglądem oraz trwałością. W ramach drugiego etapu budowanych jest 10 domów. Każdy z nich posiada garaż oraz dostęp do prywatnego ogródka. Powierzchnia lokali wynosi 121,8 m2, zaś działki na których się znajdują, wahają się od 358 m2 do 536 m2. Funkcjonalny układ pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, wyraźnie oddziela strefę dzienną od sypialnej. To popularne i praktyczne rozwiązanie, na które rzeczywiście warto postawić.

Na parterze znajduje się salon, kuchnia, toaleta, garaż i kotłownia. Piętro podzielono na trzy sypialnie (w tym jedna z garderobą) i łazienkę. Ceny nieruchomości wahają się od 379 000 złotych do 399 000 złotych, w zależności od wielkości działki. Za cenę małego mieszkania w centrum, możesz mieć dostatni dom z garażem i ogródkiem w malowniczej okolicy, położonej nieopodal Poznania.

Termin zakończenia inwestycji został zaplanowany na III kwartał 2019 roku. Już niebawem więc, będziesz mógł przenieść się do wymarzonej przestrzeni, która sprosta oczekiwaniom Twojej rodziny.