Autor: Iza
16 maja, 2019Zakup inwestycyjny

Kup i wynajmij!

Nabycie nieruchomości pod wynajem to jedna z najbardziej opłacalnych form inwestowania środków finansowych. Szczególnie, jeżeli kupisz nowe mieszkanie w Gdańsku, położone w okolicy, która nikogo nie pozostawi obojętną. Apartamenty, oferowane w ramach osiedla Grano Residence, będą sprzyjać nawet najbardziej wyszukanym gustom a Tobie przyniosą regularny, realny zysk!

Za realizację tego nowoczesnego i pełnego udogodnień osiedla, odpowiada Dekpol Deweloper, który oferuje apartamenty w opcji kup i wynajmij. Na czym polega to udogodnienie? Oferta skierowana jest do osób, chcących uzyskiwać środki z najmu, przy maksymalnym ograniczeniu obowiązków, z tym związanych. Dlatego też, podpisujesz umowę i przekazujesz apartament do zarządzania a firma obsługująca najem, zajmuje się wszelkimi jego aspektami. Tobie pozostaje zaś liczyć zyski i cieszyć się wolnym czasem. Kompleksowe zarządzaniem najmem lokali na osiedlu Grano Residence, to opcja, wobec której nikt nie pozostanie obojętnym. Pomyśl ile czasu, stresu i pieniędzy możesz oszczędzić, przekazując obsługę wszelkich formalności w ręce doświadczonych specjalistów.

Gdańsk to miejsce, które niezmiennie mocno przyciąga ludzi biznesu, kultury i turystów. Wszyscy oni, pożądają wygodnych warunków, które to właśnie Twój apartament może im zapewnić. Dodatkową, potencjalną korzyścią jest wzrost wartości nieruchomości – wskazuje na to ogólny trend rynkowy. Podział przychodów z najmu, jest dzielony w proporcji 70% dla właściciela i 30% dla operatora. Sprawdź to!