Autor: Iza
21 lutego, 2019Newsy

Kup mieszkanie a piwnicę otrzymasz gratis!

Inwestycja Kamienica Poznań udowadnia, że rewitalizacja budynków, może przynieść naprawdę spektakularne efekty. Budynek nie został wpisany do rejestru zabytków ale znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej a jego sąsiedztwo stanowi typowa, kamieniczna zabudowa. To idealny wybór dla osób, które poszukują miejsc z charakterem a jednocześnie chcą mieszkać we wnętrzach, wyposażonych we wszelkie, niezbędne i nowoczesne udogodnienia.

Inwestycja posiada wiele dodatkowych zalet ale na pierwszy plan wyłania się obecna promocja, którą proponuje SpecHouse Nieruchomości. Każda osoba, decydująca się na zakup mieszkania, otrzyma w jego cenie piwnicę. Coś, co u konkurencji może kosztować kilkanaście tysięcy złotych, tutaj otrzymasz zupełnie gratis.

Inwestycja jest nie tylko ciekawą alternatywą dla estetyki, oferowanej przez nowoczesne budownictwo. Jej lokalizacja powoduje także, że lokale idealnie sprawdzą się jako źródło dochodu z wynajmu. Bliskość Międzynarodowych Targów Poznańskich czy Dworca Kolejowego Poznań Główny, dostarczą stałego zainteresowania ze strony klientów biznesowych oraz turystów, poszukujących lokum w topowej części miasta.

deweloper zapewnia możliwość zakupu nieruchomości w różnych standardach – zastanym, deweloperskim bądź pod klucz. Sprawdź szczegóły już dziś i przekonaj się, że jest to opcja, którą warto wziąć pod uwagę, poszukując idealnie wyważonej oferty.