Autor: Dopoznania.pl
14 listopada, 2019Newsy

Kup mieszkanie jeszcze w tym roku!

Planujesz zakup nowego mieszkania w Warszawie lub okolicy? Nie przegap ostatniej w tym roku szansy na bezpieczny zakup nieruchomości na korzystnych warunkach! Zarezerwuj czas w dniach 16 i 17 listopada i przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Oferty szyte na miarę

Najbliższa edycja, organizowanej przez Murator EXPO, imprezy odbędzie się na PGE Narodowym. Na odwiedzających czeka szeroki wybór inwestycji deweloperskich, darmowe porady finansowe i wiele więcej.

Unikalna formuła targów pozwala w jednym miejscu i czasie poznać wiele ofert, dzięki czemu łatwiej znaleźć tę idealnie pasującą do wymagań i oczekiwań klientów. Warto dodać, że w najbliższy weekend nie zabraknie także ciekawych promocji i rabatów.

Podczas targowego spaceru polecamy zwrócić szczególną uwagę na stanowisko dewelopera Sławbud (Osiedle Park Chopina) oraz WAN S.A. (m.in. Apartamenty Marymoncka II).

 

 

 

Po kredyt na targi!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to także szeroki wachlarz ofert kredytów hipotecznych. Warto podczas imprezy porozmawiać z przedstawicielami pośredników, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych. Zainteresowani otrzymają praktyczne porady czym się kierować przy wyborze najlepszego kredytu hipotecznego, który kredyt wybrać, a który bank jest najlepszy. Dowiedzą się na co uważać przy zakupie mieszkania, poza tym poznają podstawowe elementy umowy deweloperskiej.

Garść niezbędnych informacji

Część wystawienniczą targów uzupełni bogaty program edukacyjny. W Strefie Porad można korzystać z bezpłatnej pomocy ekspertów z zakresu: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, wyceny nieruchomości, budowy domu, architektury czy stylizacji wnętrz.

Oprócz bogatej oferty wystawców i propozycji programowych na odwiedzających czeka też bezpłatny katalog „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe”, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży w Warszawie i okolicach, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

 

WSTĘP BEZPŁATNY!