Autor: Dopoznania.pl
25 czerwca, 2020Newsy

Kup mieszkanie na Naramowicach i odbierz klucze jeszcze w tym roku

Planujesz zakup nowego mieszkania w spokojnej części Poznania i zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Powstająca na terenie dzielnicy Naramowice, inwestycja Harmonia+ Karpia 27 spełni Twoje oczekiwania! Zgodnie z planem budowa zakończy się we wrześniu bieżącego roku.

Oferowane przez Grupę Inwest osiedle, dedykowane jest nabywcom, którzy cenią kameralną atmosferę i bliskość zieleni, jednak nie chcą rezygnować z licznych udogodnień i dobrego dostępu do centrum Poznania. Naramowice pochwalić się mogą doskonale rozwinięta infrastrukturą, w pobliżu inwestycji przy ulicy Karpiej znaleźć można m.in.: sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia oraz placówki edukacyjne. Dużą zaletą są także pobliskie przystanki autobusowe. Warto dodać, że trwają prace nad linią tramwajową.

Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania na Naramowicach wciąż mogą skorzystać mogą z szerokiego wachlarza możliwości. W puli dostępnych mieszkań znaleźć można nowe „M” w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Ich powierzchnie mieszczą się w przedziale od około 40 m2 do ponad 85 m2. Deweloper zadbał także o podziemną halę garażową.

Praca na budowie wre i osiedle będzie gotowe już we wrześniu. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz własne cztery kąty w inwestycji Harmonia+ Karpia 27.