Autor: Dopoznania.pl
29 listopada, 2019Newsy

Kup mieszkanie na Podolanach i odbierz świąteczny prezent

Pekabex JA_SIELSKAPekabex rozdaje prezenty! Nabywcy nowych mieszkań w inwestycji JA_SIELSKA liczyć mogą na świąteczny upominek. Sprawdź szczegóły i zamieszkaj na Podolanach w Poznaniu.

Świąteczna atmosfera na dobre zagościła w biurze sprzedaży przy ulicy Jasielskiej. W ramach gwiazdkowej promocji, klienci dewelopera Pekabex otrzymać mogą:

  • komórkę lokatorską GRATIS – do mieszkań powyżej 40 m2
  • podwójne miejsce postojowe w cenie pojedynczego – do mieszkań o powierzchni 65 lub 71 m2

Oferta świąteczna jest ograniczona czasowo, dlatego warto pospieszyć się z decyzją o zakupie nowego mieszkania na Podolanach. Warto dodać, że projekt JA_SIELSKA cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów rynku pierwotnego nieruchomości, dlatego pula dostępnych lokali bardzo szybko zmniejsza się.

W ramach realizowanego aktualnie II etapu inwestycji przy ulicy Jasielskiej, oddane zostaną 4 budynki wielorodzinne. Całość obejmuje 110 mieszkań w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Lokale parterowe z przynależnymi ogródkami spełnią oczekiwania wszystkich, którzy marzą o własnej, zielonej strefie relaksu. Mieszkania na wyższych kondygnacjach zyskają balkony, a te na ostatnim piętrze posiadać będą tarasy o powierzchni około Pekabex JA_SIELSKA30 m2. Deweloper zadbał także o podziemną halę garażową, części rekreacyjne i plac zabaw dla najmłodszych.

Zgodnie z planem II etap inwestycji JA_SIELSKA zostanie ukończony w III kwartale 2020 roku. Warto dodać, że przy realizacji osiedla wykorzystywane są zyskujące na popularności (zwłaszcza w krajach skandynawskich) rozwiązania modułowe. Technologia ta zapewnia niezależność od warunków pogodowych czy dostępności materiałów. Nowoczesne systemy modułowe produkowane są w fabrykach firmy Pekabex. Elementy konstrukcyjne powstają pod dachem, co pozwala na ciągłą kontrolę pracy i jakości. Nabywcy nowych mieszkań przy ulicy Jasielskiej 9 będą mogli cieszyć się inteligentnymi instalacjami, izolacją termiczną oraz dobrą akustyką, wykraczającą poza wymagania polskiej normy.

Nie przegap świątecznej promocji! Skontaktuj się z deweloperem i spełnij marzenia o własnych czterech kątach.

 

Poradnik kupującego – sprawdź jak kupić mieszkanie idealne