Autor: Dopoznania.pl
31 października, 2019Newsy

Kup nowe mieszkanie w Grano Residence i zacznij zarabiać

Dekpol Grano ResidenceGdańska Wyspa Spichrzów za sprawą dewelopera Dekpol już w czerwcu 2020 roku wzbogaci się o 141 nowych apartamentów. Grano Residence powstaje w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta – zakup nowego mieszkania będzie więc nie tylko szansą na zmianę dotychczasowego życia, ale również na bezpiecznie ulokowanie kapitału z możliwością czerpania zysków.

Nieruchomości  zlokalizowane w prestiżowych dzielnicach dużych miast, od lat są dobrą inwestycją. Zakupione „M” można wykorzystać do własnych potrzeb mieszkaniowych albo wynająć i potraktować jako dodatkowe źródło dochodu. Deweloper Dekpol – popierając rozsądne inwestowanie – proponuje zakup nowego mieszkania w Grano Residence w opcji „kup i wynajmij”. Oznacza to, że właściciel lokalu podpisuje umowę, w ramach której profesjonalna firma kompleksowo zajmie się wynajmem apartamentu – począwszy od przygotowania lokum (aranżacja, wyposażenie), poprzez Dekpol Grano Residenceobsługę procesu najmu i usługi konserwatorskie, aż po systemy raportów rozliczeniowych. Firma ta, będzie również odpowiedzialna za promowanie oferty, pilnowania terminarza z rezerwacjami oraz kontakt z klientami. Właściciel nowego apartamentu na Śródmieściu może liczyć na kwartalne przychody dzielone w proporcji 67%/33% (dotyczy podziału przychodów z wynajmu z operatorem).

Decydując się na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych, warto pamiętać jeszcze o jednej, ważnej kwestii – podwójnym zysku. Oprócz dochodów  generowanych przez najem, potencjalnie wzrasta także wartość nieruchomości (tym bardziej, że duże miasta cierpią na deficyt terenów przeznaczonych pod zabudowę deweloperską). Jeśli chcesz dobrze ulokować swoje oszczędności to właśnie trafiłeś na świetną okazję – już teraz sprawdź szczegóły inwestycji Grano Residence.