Autor: Iza
14 maja, 2019Newsy

Kupisz dom teraz czy poczekasz na kolejny etap?

Nowy dom na Bielanach jest Twoim marzeniem? Przekonaj się, jak łatwo możesz je zrealizować, stawiając na ofertę Osiedla Bielany. Miejsce to powstało z myślą o wymagających klientach, którzy wysoką jakość oraz prestiżową lokalizację, traktują w sposób priorytetowy. Już dziś zapoznaj się z ofertę ostatnich, wolnych domów. Przeprowadzka nie jest dla Ciebie pilną kwestią? Już niebawem, do sprzedaży trafią nieruchomości, zaplanowane w ramach IV etapu inwestycji.

Nowocześnie wyposażone bliźniaki o przestronnym układzie i ponadczasowej architekturze, zaspokoją potrzeby Twojej rodziny, gwarantując komfort, na jaki zasłużyła. Zrealizowany w ramach II etapu Osiedla Bielany budynek C1, posiada powierzchnię użytkową 269,39 m2 a przynależna do niego działka jest wielkości 400 m2. Trzykondygnacyjny układ, zapewnia następujący podział pomieszczeń: na parterze znajduje się obszerny salon, kuchnia, WC oraz garaż, na piętrze wydzielono cztery pokoje, dwie łazienki i garderobę, zaś poddasze pozwala na nieograniczoną swobodę aranżacyjną. Cena domu wynosi 1 150 000 złotych.

Druga, z dostępnych jeszcze nieruchomości D1a, także jest domem w zabudowie bliźniaczej. Posiada powierzchnię 128,5 m2 i znajduje się na działce wielkości 200 m2. W tym przypadku również mamy do czynienia z trzykondygnacyjnym układem. Na parterze wydzielono salon z aneksem oraz WC, na piętrze znajdują się trzy pokoje i łazienka, zaś poddasze pozostaje do dowolnej aranżacji. Deweloper Dream House Koma Sp. z o.o. Sp. k. wycenił go na 599 000 złotych.