Autor: Dopoznania.pl
20 marca, 2020Zakup inwestycyjny

Kupuj inwestycyjnie – sprawdź ofertę nowych mieszkań na Ostrowie Tumskim

Tumsky Residence to inwestycja mieszkaniowa realizowana na jedynej wyspie w Poznaniu. Oferowane przez dewelopera DOM-EKO mieszkania spełnią oczekiwania zarówno klientów poszukujących własnych czterech kątów, jak i osób, które myślą o zakupie inwestycyjnym.

Nabycie nieruchomości pod wynajem to pewny sposób na lokatę kapitału i jego pomnożenie w przyszłości. Aby zakupiony lokal przynosił stałe i wysokie zyski, trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii.

Zacznijmy od lokalizacji. Nowa inwestycja DOM-EKO to kameralna rezydencja, realizowana w samym sercu miasta. Ostrów Tumski położony jest w okolicy Starego Rynku, będącego jedną z wizytówek Poznania. Centralna lokalizacja sprawia, że cała oferta kulturalno-rozrywkowa miasta jest na wyciagnięcie ręki. Dodając do tego bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz doskonałe skomunikowanie z innymi dzielnicami oraz ważnymi punktami miasta, otrzymujemy miejsce, będące synonimem komfortu i wygody.

Ostrów Tumski ma także drugie, zielone oblicze. Bezpośrednie sąsiedztwo Warty zachwyci wszystkich miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Całość uzupełniają ekologiczne rozwiązania zaproponowane przez dewelopera, w tym stacje ładowania aut elektrycznych, czy stojaki na rowery. Warto dodać, że przy realizacji inwestycji Tumsky Residence używa się ekologicznych materiałów budowlanych i wykończeniowych

W ramach projektu powstaną 44 komfortowe mieszkania w układach 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, mieszczące się w przedziale od 25 do 125 m2. Na najbardziej wymagających klientów czekają ponad stumetrowe apartamenty z przeszklonymi ścianami i wyjątkowym widokiem.

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania lub apartamentu w Tumsky Residence? Skontaktuj się z deweloperem i poznaj szczegóły oferty.

Telefon: 790 860 740

E-mail: agnieszka.wojtkowiak@dom-eko.com.pl