3 października, 2017Newsy

Łazienkowe ogrzewanie podłogowe w standardzie

Osada Kolorowa to miejsce dla osób aktywnych, które mają wysokie wymagania w zakresie nabywanej przestrzeni mieszkalnej. Nowoczesne wyposażenie, opiera się o najlepsze rozwiązania, dostępne obecnie na rynku.

Deweloper Omega Buildings proponuje kameralną zabudowę o przyciągającej wzrok formie architektonicznej. Projekt Osada Kolorowa powstał z myślą o zapewnianiu klientom maksymalnej wygody na co dzień. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, zaś te, zlokalizowane na wyższych kondygnacjach, dysponują balkonami bądź przestronnymi tarasami. Wysoki standard deweloperski, obejmuje m. in. okna firmy Drutex, drzwi firmy Delta oraz ogrzewanie podłogowe w łazience.

Kompleksowo zaaranżowane części wspólne, wyposażone będą w elementy małej architektury, ciągi komunikacyjne, place zabaw, efektowne oświetlenie oraz dużą ilość, dobrze skomponowanej zieleni. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej oraz naziemne.

W sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 24,1 m2 do 113 m2, w układzie 1-, 2-, 3-, 4- i 5- pokojowym a ceny rozpoczynają się już od 171 500 złotych. Planowany termin realizacji inwestycji to II kwartał 2018 roku.

To idealne miejsce na pierwsze lokum dla młodej rodziny jak i wygodne mieszkanie dla aktywnych i ceniących sobie komfort seniorów. Doskonała infrastruktura zapewni wygodę rodzinom z dziećmi w każdym wieku a bliskość terenów rekreacyjnych pozwoli na codzienny kontakt z naturą.