Autor: Dopoznania.pl
13 września, 2021Newsy

Leśna Polana – Twoje nowe cztery kąty blisko Poznania

Leśna Polana to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Dopiewcu k. Poznania. Za sukcesywną rozbudowę osiedla odpowiada znany na wielkopolskim rynku nieruchomości deweloper Linea.

Os. Dąbrówka – Leśna Polana w Dopiewcu to adres, który spełni oczekiwania osób, które pragną podmiejskiego spokoju i jednocześnie chcą rezygnować z codziennej wygody i łatwego dostępu do Poznania. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje następujące typy nieruchomości:

  • LOGO – mieszkanie z ogrodem/balkonem, powierzchnia od 27 do 40 m2
  • VILLA – mieszkanie z ogrodem/tarasem, powierzchnia od 25 do 55 m2
  • OPTI – mieszkanie z ogrodem, powierzchnia 70 do 83 m2
  • PIANO – dom z ogrodem, powierzchnia 88 m2

Niezależnie, na który wariant się zdecydujesz, zyskasz funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, którą z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb i stylu życia. Co istotne, nabywcy nieruchomości w Dopiewcu pod Poznaniem mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty wykończenia pod klucz.

Inwestycja Leśna Polana zaprojektowana została jako przyjazne miejsce do życia, które spełnia potrzeby mieszkańców w sposób kompleksowy. Do dyspozycji są tu m.in.: lokalne sklepy i punkty usługowe, centrum handlowe, placówki edukacyjne i przychodnia lekarska. Deweloper zadbał także o niezbędną infrastrukturę i elementy małej architektury, w tym: utwardzone drogi, miejsca parkingowe, oświetlenie, plac zabaw. Na uwagę zasługuje również zadbana osiedlowa zieleń.

Nabywcy mieszkań i domów w inwestycji Leśna Polana zyskują wyjątkowego zielonego sąsiada – Las Zakrzewski. Teren ten zachwyci zarówno sportowców, jak i miłośników odprężających spacerów. Kolejną zaletą zaproponowanej lokalizacji jest dobre skomunikowanie z Poznaniem. Łatwy dojazd do miasta umożliwia obwodnica S11 „Poznań Dąbrówka” oraz węzeł autostrady A2 „Poznań Zachód”. Niezmotoryzowani mieszkańcy do dyspozycji mają przystanek PKO Palędzie, przystanki autobusowe ZTM (linie 727 i 729) oraz lokale busy.

Co istotne, wiele mieszkań i domów na osiedlu Leśna Polana zostało już oddanych do użytkowania, dzięki czemu masz szansę przekonać się na własne oczy jak pięknie możesz mieszkać.