Autor: Dopoznania.pl
29 czerwca, 2021Newsy

Lisowice Park – sprawdź ofertę nowych mieszkań pod Wrocławiem

Planujesz zakup nowego mieszkania w okolicy Wrocławia? Cenisz spokój przedmieścia i chcesz cieszyć się kameralnym klimatem na co dzień? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Lisowice Park – nowa inwestycja dewelopera Omega Buildings.

Oferowane osiedle realizowane jest na terenie miejscowości Chmielów, tylko 15 km od granic Wrocławia. Położenie inwestycji w otulinie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy zachwyci każdego, kto chętnie zamieni wielkomiejski zgiełk na niespieszny, sielski klimat przedmieścia.

Lisowice Park tworzyć będzie 10 domów wolnostojących. W każdym z nich znajdą się dwa mieszkania – na parterze i na piętrze. Oferowane lokale osiągną powierzchnię około 84 m2. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, wiatrołap, łazienka, korytarz. Dodatkowo mieszkania na piętrze zyskają liczące 39 m2 antresole. Klienci potrzebujący większego metrażu mogą zdecydować się na zakup całego domu.

Dodatkowym atutem, proponowanych przez Omega Buildings, nieruchomości są przynależne ogródki, o metrażu od 205 do 374 m2. Co istotne, własny kawałek zieleni zyska każde mieszkanie, zarówno na parterze, jak i na piętrze.

Zielone sąsiedztwo, spokój, bezpieczeństwo i dom dopasowany do potrzeb Twoich najbliższych – wszystko to i wiele więcej oferuje osiedle Lisowice Park. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swój nowy dom na przedmieściach Wrocławia.