Autor: Iza
7 marca, 2019Newsy

Lokale bezczynszowe w atrakcyjnych cenach

Szukasz wygodnego miejsca, do którego mógłbyś przenieść się ze swoją rodziną? Goździkowy Zakątek ma do zaoferowania atrakcyjne lokale bezczynszowe, które z pewnością przekonają Cię stosunkiem jakości do ceny.

Cicha, kameralna okolica, pełna zieleni zapewnia skuteczny odpoczynek od miejskiego zgiełku i tłoku. Jednocześnie, centrum Garwolina oddalone jest o zaledwie 10 minut jazdy,  co stanowi gwarancję dostępu do niezbędnej infrastruktury. Świeże powietrze, spokojne sąsiedztwo, niska zabudowa i mnogość terenów rekreacyjnych sprawią, że znacznie uważniej i w mniejszym pośpiechu będziesz mógł cieszyć się codziennym komfortem. Firma MAXDOM Developer realizuje projekt, składający się z zaledwie dwóch budynków. Łącznie mieści się w nich 12 lokali, w dwóch wariantach powierzchniowych. Pierwszy to nieruchomości wielkości 92 m2, które posiadają układ 3- pokojowy. Klienci mogą wybierać pośród położenia na parterze bądź na pierwszym piętrze. Drugi typ to mieszkania 5- pokojowe o powierzchni 127 m2. W tym przypadku, nieruchomości zajmują dwie kondygnacje. Ceny rozpoczynają się już od 3 050 zł/m2.

Bezczynszowy charakter inwestycji ogranicza jej comiesięczne koszty utrzymania a wysoka jakość gwarantuje wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Dobrze zaprojektowany układ wnętrz, zapewnia odpowiednie nasłonecznienie oraz funkcjonalność, będącą zabezpieczeniem wysokiego poczucia prywatności, dla wszystkich członków rodziny. Przekonaj się, że stać Cię na zakup komfortowego lokum!