16 listopada, 2017Strona główna

Lokalizacja, która zachwyci każdego

Na Warszawskim Ursynowie powstanie inwestycja Lanciego 12, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Na Warszawskim Ursynowie powstanie inwestycja Lanciego 12, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jedną z głównych zalet projektu dewelopera Arche Sp. z o. o. jest jego lokalizacja (sprawdź pozostałe inwestycje dewelopera). Umiejscowiony budynek u zbiegu ulic Lanciego oraz Migdałowej w Warszawie, będzie miał zróżnicowaną wysokość kondygnacji (od 4 do 8 pięter). Jego nowoczesna architektura zapewni komfort i idealnie wkomponuje się w okoliczną zabudowę. W inwestycji powstanie 230 mieszkań o powierzchni od 27 m2 do 120 m2, a także 2 poziomy hali garażowej z 308 miejscami parkingowymi.

Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska zapewnia dogodne życie, w okolicy znajdują się liczne sklepy, lokale usługowo-handlowe, a także restauracje, kafejki oraz kino, które dają opcje spędzania wolnego czasu razem z rodziną. Na Ursynowie nie brakuje również terenów rekreacyjnych, które oferują możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. O edukację swoich pociech także nie musisz się obawiać, gdyż w pobliżu projektu Lanciego 12 znajdują się liczne placówki edukacyjne. Kolejnym atutem jest znakomita komunikacja miejska, która pozwala na dotarcie do każdego miejsca w stolicy łatwo i szybko.

Nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem dogodnej lokalizacji dla siebie i rodziny bo takowa znajduję się tam gdzie inwestycja dewelopera Arche – Lanciego 12!

Zobacz inne inwestycje na Ursynowie.