Autor: Iza
19 marca, 2019Newsy

Lokalizacja, w której nie będzie Ci niczego brakować

W trakcie zakupu nieruchomości, jednym z kluczowych aspektów, na jaki powinniśmy zwrócić uwagę jest lokalizacja. To ona w dużej mierze (oprócz układu pomieszczeń), będzie decydować o jakości życia. Odpowiednio dopasowana do potrzeb, przyniesie codzienną satysfakcję. Marzysz o prawdziwie miejskim stylu życia? Doskonale trafiłeś! Mokosfera to miejsce, które inspiruje do aktywnej codzienności.

Deweloper Grupo Lar Polska zdecydował się na realizację swojego projektu na Mokotowie. To dzielnica, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Bliskość biznesowego centrum stolicy, gwarantuje bogatą pulę potencjalnych miejsc pracy. Doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja, pozwalają cieszyć się wygodną życia w mocno zurbanizowanej przestrzeni. Placówki oświatowe, obiekty sportowe, punkty handlowo – usługowe, metro i inne warianty komunikacji zbiorowej, dają nieograniczone wręcz możliwości.

Równocześnie, pobliskie parki: Arkadia i Pola Mokotowskie, gwarantują wytchnienie w bezpośrednim kontakcie z naturą, pozwalają się zrelaksować i uprawiać ulubione dyscypliny sportowe. To właśnie tam możesz wypoczywać z dziećmi, przyjaciółmi, psem czy samotnie, ciesząc się dobrze rozbudowaną infrastrukturą rekreacyjną. Mnogość obiektów, zapewniających rozrywkę i doznania kulturalne sprawi, że nie będziesz miał czasu na nudę.

Żyj, pracuj, rozwijaj się i wypoczywaj w idealnie zbalansowanej przestrzeni. Ciesz się wysokim standardem życia, jaki oferują mieszkania w inwestycji Mokosfera.