Autor: Iza
30 kwietnia, 2019Newsy

Lokalizacja, w której odzyskasz balans

Nowe mieszkania w dzielnicy Stare Włochy, to możliwie najlepszy wybór, jeżeli chcesz mieszkać wygodnie i cieszyć się miejskim stylem życia, bez narażania na charakterystyczny dla centrum zgiełk i tłok. Powstające w tej okolicy osiedle Poronińska 8 ma do zaoferowania znacznie więcej. Już dziś przekonaj się o jego atutach i zmień swoje życie na lepsze.

Deweloper Królów Polskich Sp. z o.o. wybrał tę część Warszawy, ze względu na jej zaciszny i pełen zieleni charakter, który jednocześnie nie ogranicza w zakresie dostępu do zróżnicowanej infrastruktury, jaką może poszczycić się stolica. Inwestycja znajduje się w pobliżu ważnych tras komunikacyjnych, w związku z czym, dojazd do centrum miasta jak i poruszanie się po całym regionie, przebiega w wyjątkowo sprawny sposób. Ponadto, łatwość poruszania się po mieście, gwarantuje dostęp do zróżnicowanej sieci połączeń komunikacji zbiorowej – autobusowej, SKM, KM i WKD.

Osoby poszukujące spokoju na co dzień, również powinny bliżej zapoznać się z ofertą osiedla Poronińska 8. Jego okolica wyróżnia się spokojnym i zacisznym charakterem. Jednorodzinna, niska zabudowa tworzy kameralną atmosferę, dającą poczucie bezpieczeństwa. Najważniejsze udogodnienia, znajdują się na wyciągnięcie ręki. Budynek znakomicie wpisuje się w charakter okolicy a liczne udogodnienia, jakie ma do zaoferowania, usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź szczegóły oferty już dziś.