Autor: Iza
14 marca, 2019Newsy

Lokalizacja, w której poczujesz się komfortowo

Domy nad Wilgą to kompleksowo zaaranżowane, nowocześnie wyposażone osiedle, położone na granicy administracyjnej Krakowa oraz Wrząsowic. Malownicza, obfitująca w dużą ilość zieleni okolica, pozwala prowadzić spokojniejszy, zgodny z naturą tryb życia. Przynosi wytchnienie od miejskiego zgiełku, nie ograniczając jednocześnie w łatwym dostępnie do zróżnicowanej oferty infrastrukturalnej Krakowa.

To właśnie tutaj możesz cieszyć się zaletami życia na terenach o wiejskim charakterze, mając do dyspozycji dobrze rozwiniętą sieć komunikacji zbiorowej, charakterystyczną dla dużej aglomeracji. Jednocześnie, bliskość głównych tras regionu powoduje, że poruszanie się po okolicy jest szczególnie łatwe. Autostrada A4 jest oddalona o 3,5 km – na tyle daleko, by nie stanowić uciążliwego sąsiedztwa a na tyle blisko, by usprawniać lokalną komunikację. Najbliższy przystanek MPK oddalony jest o zaledwie 150 m a lotnisko w Balicach o 20 km.

Deweloper Invest House S.A. postawił na okolicę, która obfituje w niezbędną infrastrukturę. Sklep, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja czy apteka znajdują się w zasięgu kilkuset metrów. W niedalekim sąsiedztwie dostępna jest także siłownia, boisko sportowe czy kościół. Rynek Główny w Krakowie, oddalony jest o 11 km.

Teren osiedla został kompleksowo zagospodarowany – w częściach wspólnych znajdują się drogi i parkingi, oświetlenie, stylowe nasadzenia oraz plac zabaw dla najmłodszych. Teren zabezpieczony jest bramą wjazdową.