Autor: Dopoznania.pl
30 lipca, 2019Newsy

Łostowice – sprawdzona lokalizacja w Gdańsku

GD Nieruchomości Zakątek ŁostowiceNowe mieszkanie w Gdańsku? Postaw na Łostowice! Deweloper NIERUCHOMOŚCI GD sp. z o o. wyjątkowo starannie podchodzi do kwestii wyboru lokalizacji dla swoich inwestycji. Stara się nie tylko nadążać za oczekiwaniami współczesnych klientów, ale dodatkowo umiejętnie przekłada je na dynamicznie zmieniające się realia rynkowe. W efekcie, osiedle Zakątek Łostowice ma do zaoferowania eleganckie, nowe mieszkania w Gdańsku, w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic.

Łostowice to południowa część miasta, która coraz chętniej jest wybierana przez osoby, ceniące sobie bliskość centrum, przy jednoczesnym zachowaniu spokojniejszego charakteru sąsiedztwa. To mocno rozwijająca się infrastrukturalnie okolica, której bliżej do podmiejskich terenów o kameralnej i dającej poczucie bezpieczeństwa atmosferze. Jednocześnie, teren przynależy administracyjnie do Gdańska – to stanowi gwarancję dobrze rozwiniętego zaplecza użytkowego i komunikacji publicznej.

Od ścisłego centrum Gdańska, osiedle Zakątek Łostowice dzieli zaledwie 5 km. To dystans, który swobodnie pokonasz rowerem czy nawet pieszo – jeżeli masz ochotę na prozdrowotną aktywność fizyczną. Osoby niezmotoryzowane, mogą korzystać z połączeń komunikacji miejskiej. Swobodne GD Nieruchomości Zakątek Łostowiceporuszanie się po całym regionie, gwarantuje również bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej, do której dojazd jest łatwy i szybki.

Podstawowa infrastruktura, niezbędna dla organizacji codziennego życia, znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru. Sklepy i punkty usługowe o zróżnicowanym charakterze, zaspokoją potrzeby różnego typu klientów. Obiekty sportowe, placówki oświatowe, przychodnie zdrowia czy punkty gastronomiczne, dostępne są w najbliższej okolicy. Wypoczynek w kontakcie z naturą zapewni Park Oruński. Łatwy dojazd do śródmieścia, znacząco poszerza zakres udogodnień infrastrukturalnych, z których mieszkańcy osiedla mogą korzystać w łatwy sposób. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej, znajduje się w odległości ok. 270 m od osiedla. Obsługuje go linia autobusowa N13, która kursuje co 30 minut. Najbliższy węzeł obwodnicy, oddalony jest o zaledwie 4 km. Mieszkańcy osiedla będą więc cieszyć się zaciszną i spokojną atmosferą, mając jednocześnie do dyspozycji bliskość licznych udogodnień, o miejskim charakterze.

Przekonaj się, że możesz mieszkać tak, jak od zawsze o tym marzyłeś. Wychowuj dzieci w bezpiecznej przestrzeni, mając pod ręką nowoczesne przedszkole i żłobek. Ciesz się wygodną jesienią życia, w komfortowym otoczeniu – w tej okolicy, każdy znajdzie coś dla siebie!

Sprawdź oferty nowych mieszkań w Gdańsku