13 marca, 2019Strona główna

Miasto+Natura = idealne miejsce do życia

Nie musisz stawać przed dylematem, czy zamieszkać w mieście i cieszyć się swobodą dostępu do różnorodnych udogodnień czy też postawić na przedmieścia, pełne zieleni ale o ograniczonej infrastrukturze. Osiedle Saperska 30 łączy te dwie przestrzenie w spójną całość i oferuje miejsce, do którego chce się wracać.

Inwestycja posiada kameralny charakter, składa się z zaledwie dwóch budynków, mieszczących łącznie 126 lokali o zróżnicowanej powierzchni (od 28 m2 do 115 m2). Podziemna hala garażowa, lokale usługowe oraz pomysłowo zaprojektowane części wspólne, znakomicie uzupełniają przestrzeń, nadając jej funkcjonalnego charakteru. Praktyczne aspekty osiedla to tylko część z jego atutów. Kolejnym jest niezaprzeczalnie atrakcyjne sąsiedztwo terenów zielonych. Widok na Dolinę Warty, stanowi luksus, o którym inni mogą tylko pomarzyć. Sąsiedztwo parków i dobrze zagospodarowanych terenów rekreacyjnych, sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, w otoczeniu kojącej zmysły natury.

Zaproponowany przez OKRE Development Sp. z o.o .projekt, umiejętnie nawiązuje do swojego sąsiedztwa, poprzez wprowadzenie dużej ilości zieleni w częściach wspólnych. Przestronny dziedziniec ze strefą piknikową i placem zabaw oraz wygodne ogródki, balkony i tarasy, pozwalają cieszyć się wypoczynkiem poza murami mieszkania. Wilda to modna i wygodna dzielnica, w której nie zabraknie Ci potrzebnej na co dzień infrastruktury a wszelkie udogodnienia, jakie ma do zaproponowania Poznań, będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Sprawdź szczegóły już teraz!

Zobacz inne inwestycje na Wildzie.