Autor: Iza
6 czerwca, 2019Newsy

Miej wszystko w zasięgu ręki!

Pragniesz przenieść się na spokojniejsze przedmieścia ale jednocześnie doceniasz możliwości, jakie daje Trójmiejska infrastruktura. Te dwa elementy można z łatwością połączyć. Wystarczy, że wybierzesz nowe mieszkanie w Kowalach – stamtąd wszędzie będziesz mieć blisko a mniej spieszna codzienność spowoduje, że swobodniej wypoczniesz po ciężkim dniu i spędzisz wolny czas w przyjaznym otoczeniu. Na osiedlu Nowe Kowale znajdziesz spokój i poczucie bezpieczeństwa, których tak bardzo potrzebujesz dla siebie oraz najbliższych.

Deweloper P.B.M. i R. BUDROS każdorazowo, starannie podchodzi do kwestii wyboru optymalnej lokalizacji, dla swoich inwestycji. Dopasowuje ich charakter do okolicy a jednocześnie stara się trafnie odpowiedzieć na najważniejsze potrzeby współczesnych klientów. Tak też stało się w przypadku osiedla Nowe Kowale.

Położone jest ono w spokojnej ale jednocześnie dobrze nasyconej infrastrukturalnie okolicy. Dzięki temu, oferta sklepów, różnorodnych punktów usługowych, obiektów sportowych, punktów opieki medycznej czy miejsc rozrywki jest dostępna w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Młode rodziny, z pewnością zainteresuje możliwość swobodnego korzystania z placówek oświatowych, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych dzieci. Bliskość głównych tras regionu sprawia, iż dojazd do najważniejszych punktów Trójmiasta, czy poruszanie się po okolicy, będzie przebiegać sprawnie i szybko. Na niezmotoryzowanych mieszkańców, czekają połączenia komunikacji publicznej – przystanki znajdują się nieopodal osiedla.