Autor: Dopoznania.pl
20 kwietnia, 2021Newsy

Mieszkaj EKOlogicznie – poznaj nową inwestycję Covador Invest

Planujesz zakup nowego domu w okolicy Poznania? Proekologiczne trendy są obecne w Twoim życiu i zależy Ci, aby również na poziomie mieszkania działać z poszanowaniem środowiska? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest nowa inwestycja dewelopera Covador Invest Sp. z o.o. Projekt realizowany jest przy ulicy Porannej Rosy w Kamionkach k. Poznania.

W ramach ekologicznej inwestycji deweloperskiej pod Poznaniem przygotowany zostanie dwulokalowy dom w zabudowie bliźniaczej. Liczące 105 m2 segmenty zostały w funkcjonalny sposób podzielone na strefę dzienną i prywatną. Parter zajmą: wiatrołap, garderoba, łazienka, spiżarnia, kuchnia, jadalnia, salon oraz pokój. Z kolei na poddaszu rozlokowane zostaną trzy sypialnie, druga łazienka i garderoba. Ponadto każdy z domów przy ulicy Porannej Rosy zyska ogród z tarasem oraz dwa miejsca postojowe.

Nową inwestycję dewelopera Covador Invest Sp. z o.o. polecić należy klientom, którzy stawiają na komfort i ekologię. Inwestor zadbał o szereg rozwiązań, które wpłyną korzystnie nie tylko na środowisko, ale także na domowy budżet. Wśród zastosowanych udogodnień wymienić można: fotowoltaikę, rekuperację oraz system inteligentnego domu. Na uwagę zasługuje także ogrzewanie podłogowe oraz rolety antywłamaniowe.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera i mieszkaj EKOlogicznie.