Autor: Iza
19 kwietnia, 2019Newsy

Mieszkaj jak w domu, płać jak za mieszkanie

Deweloper Profesjonal24 Sp. z o.o. informuje, iż prace, związane z realizacją inwestycji Osiedle Wschodnie w Skowarczu – mieszkania, postępują w dynamiczny sposób. Kolejne budynki zyskują swój ostateczny zarys a aura sprzyja sprawnej realizacji wyznaczonych celów. Jeżeli chcesz mieszkać w wygodnym wnętrzu, w otoczeniu zieleni, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Osiedle bazuje na kameralnej zabudowie wolnostojącej, w układzie dwulokalowym, w której znajdują się wygodne mieszkania z miejscem postojowym i ogródkiem. Niezaprzeczalnym atutem tej oferty jest fakt, iż pozwala żyć w komfortowej przestrzeni, charakterystycznej dla domu, bez konieczności ponoszenia wygórowanych kosztów - zarówno w zakupie lokalu jak i jego późniejszej eksploatacji. Możesz mieszkać jak w domu, płacąc jak za mieszkanie.

Lokale posiadają układ dwukondygnacyjny, na parterze znajduje się salon z jadalnią, z którego prowadzi bezpośrednie wyjście na taras, kuchnia i WC. W części komunikacyjnej oraz pod schodami, można z łatwością zabudować pojemną szafę. Poddasze podzielone zostało na trzy sypialnie (w tym jedna z garderobą) i łazienkę. Powierzchnia użytkowa lokalu (o pełnej wysokości) wynosi 75,63 m2 a powierzchnia podłogi 85,90 m2.

Ceny nowych mieszkań rozpoczynają się od 306 000 złotych. Osiedle Wschodnie w Skowarczu – mieszkania to miejsce, w którym możesz rozpocząć zupełnie nowy, lepszy etap swojego życia. Pospiesz się z podjęciem decyzji, ponieważ liczna dostępnych jeszcze lokali, maleje z dnia na dzień.

 

 

Zobacz inne mieszkania w Skowarczu