Autor: Iza
18 marca, 2019Newsy

Mieszkaj kameralnie, nie rezygnując z miasta!

Stare Włochy to dzielnica, która może poszczycić się kameralną, spokojną i dającą wytchnienie okolicą. Miejsce to idealnie sprawdzi się w przypadku osób zmęczonych tłokiem i hałasem, panującym w centrum miasta ale nie godzących się na kompromisy, względem dostępu do jego wszechstronnie rozwiniętej infrastruktury. Jeżeli szukasz idealnie zbalansowanej przestrzeni do życia, to koniecznie zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania osiedle Poronińska 8.

Za jego realizację odpowiada deweloper Królów Polskich Sp. z o.o., który umiejętnie wkomponował bryłę budynku w otaczającą ją przestrzeń, z dominującą zabudową jednorodzinną. Podziemna kondygnacja zapewnia wygodne miejsca parkingowe a funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania są łatwe w aranżacji.

Na szczególną uwagę zasługuje lokalizacja, która oprócz wspomnianego już, spokojnego charakteru, zapewnia łatwy i szybki dojazd do ścisłego centrum – niezależnie od tego, czy poruszasz się własnym samochodem, czy też korzystasz z połączeń komunikacji zbiorowej. Bliskość drogi S8 oraz Alei Jerozolimskich, pozwala sprawnie przemieszczać się po całej stolicy i regionie. Osoby wybierające komunikację miejską, mają do dyspozycji połączenia autobusowe, kolejkę SKM, KM i WKD.

Aby prowadzić wygodne życie na co dzień, nie musisz opuszczać okolicy – w zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdziesz niezbędne udogodnienia oraz tereny rekreacyjne, pozwalające na kontakt z naturą. Sprawdź szczegóły oferty już dziś!