17 stycznia, 2019Strona główna

Mieszkaj nowocześnie, w otoczeniu inspirujących rozwiązań

Osada Zielona to zaciszna enklawa, położona w sąsiedztwie miejskiej dżungli. Z łatwością skryjesz się w niej przed tłokiem i hałasem, jakie generuje miasto a kiedy tylko zechcesz, z łatwością skorzystasz z jego infrastruktury. Nieprzeciętna architektura, zapewnia możliwość maksymalnego wykorzystania potencjału tego miejsca.

 

Osada Zielona to zaciszna enklawa, położona w sąsiedztwie miejskiej dżungli. Z łatwością skryjesz się w niej przed tłokiem i hałasem, jakie generuje miasto a kiedy tylko zechcesz, z łatwością skorzystasz z jego infrastruktury. Nieprzeciętna architektura, zapewnia możliwość maksymalnego wykorzystania potencjału tego miejsca. 
 
Deweloper Omega Buildings Sp. z o.o. Sp. k. proponuje mieszkania, które oprócz funkcjonalnego układu poszczególnych pomieszczeń, mogą poszczycić się dostępem do dużych balkonów, przestronnych tarasów oraz ogródków przydomowych (o powierzchni sięgającej 80m2). Niebanalnym rozwiązaniem są także ogrody zimowe, których powierzchnia sięga ok. 10 m2. To właśnie tam możesz cieszyć się dodatkową przestrzenią wypoczynkową, niezależnie od pory roku. 
 
Pomyśl jak może smakować poranna kawa czy leniwe, weekendowe śniadanie, spożyte na własnym tarasie czy ogródku. Spokój i wygodę życia, zapewniają także miejsca postojowe w podziemnej hali parkingowej a komórki lokatorskie, gwarantują dodatkową powierzchnię do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów.
 
Wrocławskie Złotniki mogą poszczycić się dużą ilością terenów zielonych oraz kameralną zabudową, które tworzą idealne otoczenie dla prowadzenia spokojniejszego trybu życia. Park Leśnicki i Złotnicki, pozwalają na uprawianie różnych form aktywności. Zróżnicowana infrastruktura handlowo – usługowa, znajduje się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Mieszkając tam, nie będziesz musiał godzić się na jakiekolwiek kompromisy.