Autor: Iza
28 czerwca, 2019Newsy

Mieszkania bezczynszowe od 3 050 zł/m2

Twoja rodzina zasługuje na to, co najlepsze a Ty możesz jej zapewnić optymalne warunki do życia, kupując nowoczesne mieszkanie w przystępnej cenie. Znajdziesz je na osiedlu Goździkowy Zakątek – tam, gdzie kameralne sąsiedztwo, spotyka się z wysoką jakością i funkcjonalnym układem wnętrz.

Za realizację inwestycji odpowiada MAXDOM Developer. Firma postawiła na kameralną, spokojną i dającą poczucie bezpieczeństwa okolicę, która jednocześnie, dzięki bliskości Garwolina (dojazd zajmuje zaledwie 10 minut), pozwala cieszyć się dostępem do licznych udogodnień infrastrukturalnych.

Osiedle powstało z myślą o osobach, poszukujących nieruchomości, które zapewniają dobry stosunek jakości do ceny. Mieszkania są bezczynszowe, więc nie generują dodatkowych kosztów w comiesięcznych rachunkach a ich ceny rozpoczynają się od 3 050 zł/m2. Biorąc pod uwagę dynamikę, z jaką rosną ceny nieruchomości w ostatnich latach, jest to propozycja, o wysokiej konkurencyjności.

Osiedle składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, które mieszczą w sobie lokale o powierzchni od 92 m2 do 127 m2. Każde z nich posiada funkcjonalnie rozplanowaną przestrzeń, o dobrze nasłonecznionych wnętrzach. Goździkowy Zakątek to miejsce, w którym zapewnisz poczucie komfortu i prywatności wszystkim członkom swojej rodziny, ponieważ mieszkania posiadają układ od 3- do 5- pokojowy. Zdecyduj się na zakup już dziś, korzystając z cen, niespotykanych w konkurencyjnych ofertach.