Autor: Dopoznania.pl
30 września, 2020Newsy

Mieszkania dla rodzin z dziećmi w Leśnicy

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Poszukujesz przestronnego wnętrza, w którym Twoja rodzina poczuje się komfortowo i swobodnie? Postaw na realizowaną w Leśnicy inwestycję od Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Maślice.

Nowy budynek przy ulicy Brzezińskiej we Wrocławiu pomieści funkcjonalne lokale o zróżnicowanych układach. W przypadku rodzin z dziećmi najlepiej sprawdzą się mieszkania 3-pokojowe liczące od 60,64 do 94,48 m2. Nabywcy lokali usytuowanych na parterze zyskają prywatne ogródki, z kolei „M” na wyższych kondygnacjach dysponować będą balkonami i tarasami. Ciekawą propozycję stanowią kuszące antresolami mieszkania na II piętrze.

Inwestycja Leśnica, ul. Brzezińska to nie tylko komfortowe „M”, ale także dobrze przemyślany projekt części wspólnych. Podobnie jak przy innych osiedlach, SBM Maślice gwarantuje kompleksową infrastrukturę, na którą składają się ulice, chodniki, oświetlenie itp. Całość tworzy przyjazną przestrzeń do życia, wyróżniającą się rodzinnym charakterem i wysoką jakością.

Zakup nowego mieszkania w Leśnicy wiąże się także z korzyściami wynikającymi z atrakcyjnej lokalizacji. Rodzice z pewnością docenią dobry dostęp do szkół i przedszkoli. Ponadto w  tej części dzielnicy Fabryczna nie brakuje sklepów, punktów usługowych, ośrodków zdrowia oraz miejsc o charakterze kulturalno-rozrywkowym. Całość uzupełniają pobliskie tereny zielone, pozwalające na codzienny wypoczynek na świeżym powietrzu. Park Leśnicki, Las Leśnicki i Las Mokrzański przypadną do gustu zarówno miłośnikom joggingu, jak i osobom ceniącym spokojne, relaksujące spacery.