30 października, 2018Strona główna

Mieszkania dla wszystkich – zróżnicowana wielkość

Na każdym etapie życia mamy inne potrzeby lokalowe. Osoby wkraczające w dorosłość poszukują tańszych, mniejszych mieszkań, które będą pozwalały przenieść się „na swoje” bez konieczności ponoszenia nadmiernych kosztów. Pary myślą najczęściej o większych lokalach 2- pokojowych. Posiadanie dzieci wymaga innej przestrzeni.

Na każdym etapie życia, mamy inne potrzeby lokalowe. Osoby wkraczające w dorosłość poszukują tańszych, mniejszych mieszkań, które będą pozwalały przenieść się „na swoje” bez konieczności ponoszenia nadmiernych kosztów. Pary myślą najczęściej o większych lokalach 2- pokojowych. Posiadanie dzieci wymaga innej przestrzeni.

Niezależnie od tego, na jakim etapie życia się znajdujesz, na osiedlu Osada Kolorowa, z łatwością znajdziesz lokal, odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb. Różnorodność to słowo klucz, w oparciu o które powstał projekt wspomnianego osiedla. Nowoczesna bryła budynków, najlepsze rozwiązania z zakresu wyposażenia oraz dogodna lokalizacja, łącząca spokojniejszą okolicę z łatwym dostępem do centrum Wrocławia, nikogo nie pozostawią obojętnym.

Deweloper Omega Buildings Sp. z o. o. B Sp. k. zadbał o duże zróżnicowanie powierzchni i układ  lokali, aby klienci mogli swobodnie dopasowywać je do swoich wyobrażeń o idealnym M. Najmniejsza kawalerka posiada powierzchnię 23,9 m2 i sprawdzi się w przypadku singli. Metraż dostępnych jeszcze lokali 2- pokojowych waha się od 39 m2 do 57,1 m2. Klienci poszukujący mieszkań 3- pokojowych mogą wybierać pośród powierzchni od 49,9 m2 do 94,3 m2. Rodziny marzące o komforcie, charakterystycznym dla domu, mają do dyspozycji lokale 4- pokojowe  od 76,4 m2 do 112,5 m2. Osoby szukające ponadprzeciętnych rozwiązań, z pewnością zainteresują mieszkania 5- pokojowe o powierzchni od 88,1 m2 do 102,7 m2. A Ty? Które wybierasz?

Zobacz inne inwestycje na Fabrycznej.